#DRIVE APK v1.9.6 – Para Hileli

#DRIVE APK v1.9.6 – Para Hileli

#DRIVE Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz...

#DRIVE Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz android dünyasının sevilen yarış türünde ki oyunlarından bir tanesidir.

Pixel Perfect Dude stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir yarış serüvenine hızlıca atılım yapıyorsunuz. Eskilerin daha iyi bileceği bir yıl olan 1970’li zamanlara geriye gidebileceğiniz bir oyun olan drive’da o zaman ki arabalar ile aynı atmosferde yarış yapacağınızı söyleyebilirim. Bu yarış oyununda farklı haritalar ve bunların sunmuş olduğu farklı yollar bulunmakta ve gerçekten hepsi de birbirinden farklı bir zevk vermektedir siz yarışçılara. Orman, çöl, kar gibi farklı alanlarda yarışmakla birlikte yolda benzin bittiğinde yolun kenarında bulunan benzinliklere girerek hızlı bir şekilde deponuzu doldurabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz.

Markette 1 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmayı başaran bu oyun play store’da Editörün Seçimi listesine de giriş yapabilmeyi başarabilmiştir. Sizlerde aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak hızlıca #DRIVE hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: #DRİVE
  • Boyutu: 86 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

affaaff Hileli APK İndir - Mediafire

afafafa Hileli APK İndir - Drive

affaff Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *