Dream League Soccer 2020 APK v7.31 – Hileli Sürüm

Dream League Soccer 2020 APK v7.31 – Hileli Sürüm

Dream League Soccer 2020 Hileli Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde...

Dream League Soccer 2020 Hileli Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika futbol oyunlarından bir tanesidir.

First Touch Games Ltd. stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu futbol oyunu android dünyasının en popüler ve en çok indirilen futbol oyunlarından bir tanesidir. 3500’ü aşkın Lisanslı futbolcu ile oynamaya başlayacağınız dls 2020 oyununda tüm futbol zevkinizi dibine kadar yaşayacaksınız diyebilirim. Hayalinizde ki oyuncular ile takımızı kurarak yönetebileceğiniz, kendi karakteriniz ile maçlara katılarak karşı takıma karşı mücadele edebileceğiniz ve ayrıca arkadaşlarınız ile online olarak birlikte futbol maçları gerçekleştirebileceğiniz harika bir oyun sizleri beklemektedir.

Oyunda özellikle animasyon, efekt vs gibi olaylar etkileyici bir grafik ile sizleri karşılamaktadır. Oyunda futbol ile alakalı stadyum da geliştirme imkanınız bulunmaktadır ki bu kısım ise oyunun en zevkli kısımlarından birisi diyebilirim. Stadyumunuzu zamanla geliştirerek farklı binalar, özellikler ekliyorsunuz ve ayrıca stadınıza isim vererek de oyununuzu oynayabilirsiniz.

Bir sezon giriş yapacağınız dls 2020 soccer oyununda harika ses efektleri, hakem sesi ve müzikler de ayrıca sizleri karşılamaktadır. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca dream league soccer 2020 hileli apk oyununu indirebilir ve derhal maç yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dream League Soccer 2020
  • Boyutu: 341 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Multiplayer olduğu için tek hile geçerlidir, rakibi dondurarak hareket etmesini engelleyebiliyorsunuz. Botların zorluğunu ayarlardan seçebilirsiniz.

 


 

DLS 2020 Hileli APK İndir - Drive

DLS 2020 Hileli APK İndir - Mediafire

 

 

Eski Sürümler 

Dream League Soccer 2020 v7.30 APK | Google Drive Mediafire

Dream League Soccer 2020 v7.22 APK | Google Drive Mediafire

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. enessivriii

    DLS 2020 Güncellendi ,v7.22 | İyi oyunlar 🙂