Draw Climber APK v1.9.3 – Para Hileli

Draw Climber APK v1.9.3 – Para Hileli

Draw Climber Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Draw Climber Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Android dünyasının sevilen geliştiricilerinden birisi olan VOODOO stüdyosu farklı arcade oyunları ile oyuncuların gönlünü fethetmeye devam etmektedir. Oyun diğer serilere göre biraz daha farklı bir konsept ile hazırlanmış durumda ve gerçekten eğlenceli bir yapısı bulunmaktadır. Oyunda her seviyede farklı parkurlar ve engeller bulunmaktadır ve sizlerin amacı bu parkurları geçebilmek için kontrolünü sağlamış olduğunuz karakterin bacaklarını aşağıda ki boş alana çizmektir. Her engele karşı farklı bir bacak şekli çizmeniz gerekmektedir ki aksi taktirde karakteriniz hedefe ulaşamayabilir.

Oyun alışık olmadığınız bir yapı ile gelmektedir fakat yeni tür oyunlar her zaman güzel güzel olduğunu düşünmekteyim. Kontroller ve oynanış tarzı olarak gayet basit bir kolaylık sağlayan bu oyunu sizlere özel olarak hileli apk olarak sunmaktayız. Zamanla çiziminizi de geliştirebileceğiniz draw climber hile apk oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca indirebilir ve derhal hileli oyun olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Draw Climber
  • Boyutu: 67 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Draw Climber Hileli APK İndir - Mediafire

Draw Climber Hileli APK İndir - Drive

Draw Climber Hileli APK İndir - Dosya.tc

Draw Climber Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *