Dragon, Fly! APK v6.50 – Full Sürüm Hileli

Dragon, Fly! APK v6.50 – Full Sürüm Hileli

Dragon, Fly! Full Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Dragon, Fly! Full Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Four Pixels Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının sevilen ve beğeni kazanmış olan arcade oyunlarından bir tanesidir. Son günlerde popülerliği ile gündem olan bu seride kontrolünü sağlamış olduğunu karakter ile birlikte karşınıza çıkan engelleri zıplayarak ve uçmaya çalışarak en iyi şekilde ilerlemeye çalışmaktasınızdır. Çevrimiçi hesap girişleri yaparak kendi skorlarınızı dünya sıralama tablosu şeklinde diğer oyuncular ile koalylıkla karşılaştırabilirisiniz.

Grafik olarak orta kalite bir görünüm sağlayan bu seride oynanış olarak da çok basit bir yöntem bulunmaktadır. Oyuna gelen güncelleme ile oyun içerisinde bulunan manzara ve diğer dokular geliştirilerek çok daha iyi duruma getirilmiş haldedir. Hemen sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca dragon fly apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dragon, Fly!
  • Boyutu: 10 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Dragon, Fly! Hileli APK İndir - Mediafire

Dragon, Fly! Hileli APK İndir - Drive

Dragon, Fly! Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *