Dragon City APK v10.1.2 – Sınırsız Para Hileli

Dragon City APK v10.1.2 – Sınırsız Para Hileli

Dragon City android oyunu markette bulabileceğiniz uzun yıllardır popülerliğini koruyabilen oyunlardan bir tanesidir. Socialpoint...

Dragon City android oyunu markette bulabileceğiniz uzun yıllardır popülerliğini koruyabilen oyunlardan bir tanesidir. Socialpoint stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu seri internet dünyasında uzun yıllardır varlığı sürdüren ve halende birçok oyuncu tarafından oynanan bir oyundur. Amacınız oyunda bulunan ejderhaları zamanla toplamak ve bunları eğiterek bir savaşçı haline getirebilmenizdir. Ejderhalarınızı zamanla geliştirdiğiniz taktirde şehrinizi de büyülterek çok daha iyi bir yer haline getirebilirsiniz.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite sunulmaktadır ve ayrıca oynanış olarak da zamanla alıştığınızda ne kadar kolay ve eğlenceli bir yapı olduğunu anlayacaksınızdır. Hemen sizlerde bu oyunu oynamak ve eğlenmek isterseniz aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca dragon city hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dragon City
  • Boyutu: 130 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Mod: Bu sürüme hile yakında eklenecektir

 


 

Dragon City Hileli APK İndir - Mediafire

Dragon City Hileli APK İndir - Drive

Dragon City Hileli APK İndir - Dosya.tc

Dragon City Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *