Dr. Driving APK v1.58 – Para Hileli

Dr. Driving APK v1.58 – Para Hileli

Dr. Driving Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Dr. Driving Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

SUD Inc. stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun mobil cihazlarınıza oynayabileceğiniz popüler araç park etme oyunlarından bir tanesidir. Görevleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz ve tabii ki bu paralar ile yeni arabalar alabileceğiniz bu seride birbirinden farklı görevler sizleri beklemektedir. Oyun uzun yıllardır marketlerde popülerliğini korumayı başarabilen sayılı oyunlardan birisidir. Oyun içerisinde görevler dahilinde sadece araba ile kalmayıp otobüs gibi uzun araçları da kullanarak farklı deneyimler yaşamaktasınızdır.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sağlayan bu oyunda optimizasyon gibi çalışmalar iyi olduğu için hemen hemen her cihazınızda kasmadan kolayca oynayabilirsiniz. Hemen sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca dr.driving hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dr. Driving
  • Boyutu: 13 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Dr. Driving Hileli APK İndir - Mediafire

Dr. Driving Hileli APK İndir - Cloud

Dr. Driving Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *