Deezer Music Premium APK v6.2.2.80 – Güncel Sürüm

Deezer Music Premium APK v6.2.2.80 – Güncel Sürüm

Deezer Music Premium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Deezer Music Premium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel müzik uygulamalarından birisidir.

Deezer Mobile tarafından geliştirilen bu uygulama android dünyasının sevilen ve beğeni kazanmış müzik dinleme uygulamalarından bir tanesidir. Müzik dinleme denildiğinde genelde insanların aklına 2-3 tane platform ismi gelmektedir ve tabii ki de deezer music uygulaması da bunlardan birisinde yer almaktadır. Uygulama ile birlikte arka planda kolayca müziklerinizi online durumda veya çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde 50 milyondan fazla müzik bulunmaktadır ki istediğiniz herhangi bir parçayı kolaylıkla indirebilir ve ücretsiz bir şekilde dinleme imkanınız bulunmaktadır. Müziklerin kalitesi ve diğer unsurlar bu uygulama sayesinde çok iyi bir kalite ile siz müzik severleri beklemektedir.

Uygulama harika bir tema ile bizleri karşılarken ayrıca özelleştirilebilir bazı ayarları ile tam bir kullanıcı dostu uygulama diyebilirim. Hemen sizlerde aşağıda paylaşmış olduğumuz apk indir butonlarına tıklayarak kolayca deezer music premium apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Deezer Music Premium
  • Boyutu: 14 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Deezer Music Premium APK İndir - Mediafire

Deezer Music Premium APK İndir - Drive

Deezer Music Premium APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *