Deep Town: Mining Factory APK v4.4.4 – Para Hileli

Deep Town: Mining Factory APK v4.4.4 – Para Hileli

Deep Town: Mining Factory Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

Deep Town: Mining Factory Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Rockbite Games stüdyosu tarafından android dünyasında geliştirilmiş olan bu oyunda stratejinizi kullanarak iyi bir platform oluşturmaya hazırlanmalısınız. Oyunda bir gezegen üzerinde madencilik yeri kuruyorsunuz diyebilirim yani kazma teknolojisi kurarak katmanların çok daha altına inmeye çalışacaksınız. Aşağıda ne ile karşılaşacağınızı bilmeyeceğiniz için her şeye karşı tedbirli olmanız gerekmektedir ki bu sizleri zorlayan bir durum olacaktır.

Zamanla işçilerinizi buraya getirerek işlemlerinizi hızlandırabileceğiniz bu oyunda farklı robotlar ve ekipmanlar da sizleri beklemektedir. Grafik olarak ise gayet iyi bir görüntü kalitesi sunan bu oyunda stratejinizi kullandığınızda emin olun her şey çok daha iyi ilerleyecektir. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak deep town hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Deep Town: Mining Factory
  • Boyutu: 72 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Deep Town: Mining Factory Hileli APK İndir - Drive

Deep Town: Mining Factory Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *