Kategoriler
Oyun İndir

DEAD TARGET: Zombie APK v4.37.1.2 – Para Hileli

DEAD TARGET: Zombie Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika aksiyon türünde ki oyunlardan bir tanesidir.

VNG GAME STUDIOS tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda zombiler tarafından istila edilen bir dünyayı düzene sokmaya çalışmak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Oyunda 3. Dünya Savaşı sonrasında çıkan bir salgın ve dünya düzeninin bozulmaya başlaması sonucunda yeni bir dünyanın etkisinde kalacaksınız ve sizler eski düzene dönmek için zombilere karşı mücadelenizi sürdürmeniz gerekmektedir. Oyunda zombiler dünyaya yavaş yavaş salgın sebebi ile yayılmaktadır ve insanlara da bulaştırarak büyük bir topluluk haline gelmiş olduğunu söylemeliyim.

Oyun aslında bir nevi hayatta kalma mücadelesi konusunu işlerken bir yandan da bu zorlu yolda sizlerin yanında olan kişilerin de can güvenliğini sağlamaktır. Oyunda birbirinden farklı silah ve aletin olduğundan da bahsetmeliyim ki gerçekten de hepsi birbirinden farklı olmakla birlikte güç ve etki olarak da değişim sağlamaktadır. Sizlerde aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayarak dead target: zombie hileli apk oyununu derhal telefon ve tabletlerinize indirebilir, derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Zombi Oyunları: DEAD TARGET
  • Boyutu: 93 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Dead Target: Zombie Hileli APK İndir - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir