Dancing Road APK v1.5.6 – Para Hileli

Dancing Road APK v1.5.6 – Para Hileli

Dancing Road: Color Ball Run Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde...

Dancing Road: Color Ball Run Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel müzik oyunlarından bir tanesidir.

Amanotes stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasında müzik kategorisinde yer alan eğlenceli yapımlardan birisidir. Oyunun öncelikle harika bir renkli yapısının bulunduğunu ve sizlere güzel bir oyun deneyimi yaşattığını söyleyebilirim. Amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz topu ilerlerken aynı renkte bulunan diğer topların yoluna geçirerek daha ileri seviyelere ulaşabilmektir. Gitmiş olduğunuz yol eğimli ve virajlı olmakla birlikte zamanla hızlandığı için biraz zorlanabilirsiniz.

Grafik olarak iyi bir kalite performansı sunan bu oyunu cihazlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz çünkü optimizasyon vs olayları tamamen sorunsuz olarak çalışacaktır. Oyunu hileli apk olarak paylaşmaktayız ki hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca dancing road hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Dancing Road
  • Boyutu: 67 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Dancing Road Hileli APK İndir - Drive

Dancing Road Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *