Cut To Go APK v1.0.30 – Mega Hileli

Cut To Go APK v1.0.30 – Mega Hileli

Cut To Go Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Cut To Go Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Super Game stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda harika bir bulmaca serüveni sizleri beklemektedir. Oyunda amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz bir karakter bulunmaktadır ve sizler bu karakterin gitmesini istediği yere getireceksiniz ama karşınıza farklı engeller çıkacağı için bazı işlemler yapmanız gerekmektedir. Gayet kolay bir oyun yapısına sahip olan bu seri markette yerini yeni alan bulmaca oyunlarından bir tanesidir. 192 tane bulmaca oyununun bulunduğu bu seride son derece eğlenceli zamanların sizleri beklediğini söylemeliyim ki sizlerde indirdiğinizde göreceksinizdir.

Grafik olarak iyi bir kalite sunulan bu oyunda oynanış tarzı da gayet basit ve etkilidir. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca sizlerde cut to go hileli apk dosyasını android telefon ve tabletlerinize indirerek derhal bulmacalarınızı çözmeye başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Cut To Go
  • Boyutu: 34 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Cut To Go Hileli APK İndir - Drive

Cut To Go Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *