Cut the Rope Full Free APK v3.20.1 – İpucu Hileli

Cut the Rope Full Free APK v3.20.1 – İpucu Hileli

Cut the Rope Full Free Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde...

Cut the Rope Full Free Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel bulmaca oyunlarından bir tanesidir.

ZeptoLab stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda zekanızı kullanarak seviye yükselmeniz gerekmektedir. Oyunda ki amacınız mantığınızı kullanarak sizlere sorulan bilmeceleri bilebilmektir ki gerçekten sizleri zorlayan bilmecelerin beklediğini söylemeliyim. Gayet renkli ve eğlenceli bir oyun yapısı bulunan bu seride kontrolünü sağlamış olduğunuz karakter ise çok sevimli olmakla birlikte zeki de bir yapıya sahiptir. Oyunu oynamak gayet basit bir şekilde gerçekleşiyor, kontrol vs hepsi kolay olduğu için oyunu indirip oynamaya başladığınızda zorlanmadan yeni seviyelere geçebilirsiniz.

Grafik olarak da iyi bir kalite sunan bu oyunda 425 tane farklı seviye bulunmaktadır ki ayrıca 17 tane gizemli kutu vardır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca cut the rope full free hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Cut the Rope Full Free
  • Boyutu: 47 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Cut the Rope Full Free Hileli APK - Drive

Cut the Rope Full Free Hileli APK - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *