Cube Surfer! APK v1.0.5 – Para Hileli

Cube Surfer! APK v1.0.5 – Para Hileli

Cube Surfer! oyunu android dünyasına yeni giriş yapmış olan ve arcade kategorisinde yer alan...

Cube Surfer! oyunu android dünyasına yeni giriş yapmış olan ve arcade kategorisinde yer alan iddialı oyun serilerinden birisidir. Oyun da sörf yapan bir karakteri kontrol ederek onu en iyi şekilde yönlendirmeye çalışacaksınız ve ilerlemeniz gerekmektedir.

VOODOO stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyunda amacınız kontrolünü sağlamış olduğunuz karakteri önüne çıkan tüm engelleri hareketler yaparak geçmek ve bu şekilde gidebildiğiniz kadar ilerleyebilmektir. Oyunda özellikle boş vakitlerinizi doldurabilecek bir türde diyebilirim ki sizlerde indirip oynadığınızda göreceksinizdir. Oyun şuanda yeni olduğu için farklı özellikler ve geliştirmeler söz konusu değil fakat geliştirici firmayı bildiğimizi için en yakın zaman güncellemeler ve yeni özellikler gelecektir.

Oyun grafik anlamında orta seviye bir kalite sunarken ayrıca oynanış olarak da kolay bir kullanım sağlamaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca cube surfer hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Cube Surfer
  • Boyutu: 45 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Cube Surfer Hileli APK İndir - Mediafire

Cube Surfer Hileli APK İndir - Drive

Cube Surfer Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *