CSR Racing 2 APK v2.12.0 – Para Hileli

CSR Racing 2 APK v2.12.0 – Para Hileli

CSR Racing 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

CSR Racing 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yarış oyunlarından bir tanesidir.

NaturalMotionGames Ltd stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu yarış oyununda hızın doruklarına çıkarak harika işler çıkaracaksınız. Oyun uzun yıllardır android dünyasında popülerliğini korumayı başarabilen bir seri haline gelmiş durumdadır. Oyun diğer yarış serilerine göre biraz daha farklı bir konsept halinde sizlere sunulmaktadır ki araçları yandan görünümlü bir şekilde kullanarak rakibinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunda birbirinden farklı muhteşem yarış araçları bulunmaktadır ki hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Oyunda rakibinizi geçebilmek için en önemli hususlardan bir tanesi vitesi doğru zamanda yükseltmeniz ve turboyu doğru zamanlama ile kullanabilmenizdir.

Grafik olarak çok iyi bir kalite sunulan bu oyunda oynanış tarzı, araba geliştirme gibi daha birçok işlem gayet kolay bir kullanım sunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak csr racing 2 hileli apk dosyasınu cihazlarınıza mod apk olarak kurabilir ve derhal bu harika yarış deneyimine dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: CSR Racing 2
  • Boyutu: 2.3 GB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

CSR Racing 2 Hileli APK İndir - Drive

CSR Racing 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *