Cooking Fever APK v8.1.0 – Para Hileli

Cooking Fever APK v8.1.0 – Para Hileli

Cooking Fever Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Cooking Fever Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel arcade oyunlarından bir tanesidir.

Nordcurrent stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyunda bir restoran işletmecisi olarak ününüzü arttırma yolunda adımlarınızı atıyorsunuz. Oyunda bulunan tüm yemekleri zamanla yaparak müşterilerinize sunacağınız bu oyunda birbirinden farklı onlarca yemek türünü yapmak sizleri ilk başlarda zorlasada zamanla alışacaksınızdır. Yemekleri yaparken kullanacağınız özel soslar ve baharatlar ile yemeklerinizi çok daha lezzetli hale getirebilir ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerinize bu hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Pizzadan kahve yapımına kadar hemen hemen her türden ürünler sağlayacağınız bu oyunda önemli olan ne yaptığınız değil yaptığınız şeyin tadıdır.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite sunan bu oyunda seviye şeklinde bir şablon var ve arkadaşlarınız ile facebook üzerinden bağlantı kurduğunuzda birbirinizin ilerlemesini görebilirsiniz. Gayet kolay bir oynanış tarzı bulunmakla birlikte mutfakta bulunan araç ve gereçleri zamanla yükselterek daha kaliteli içerikler sunabilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak cooking fever hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Cooking Fever
  • Boyutu: 9955555 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Cooking Fever Hileli APK İndir - Drive

Cooking Fever Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *