Kategoriler
Oyun İndir

Color Rings Puzzle APK v2.4.3 – Mega Hileli

Color Rings Puzzle APK, android işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz indirip oynayabileceğiniz harika renkli halkalar bulmacası oyunudur.

Klasik kategoride yerini almış olan bu oyun Fun Free Fun stüdyosu tarafından android marketlere yerleştirilmiş durumdadır. Oyun içerisinde karşınızda renkli şekillerde biçimlendirilmiş olan halkalar ekranda sizleri karşılamaktadır ve sizlerin asıl amacı bu oyunda aynı renkte olan hakları birleştirerek daha iyi puanlar elde edebilmenizdir. Oyun çevrimdışı yani internetsiz olarak oynama desteği sunmakla birlikte çöp kutusu, hamle geri alma gibi birçok özelliği de siz oyuncularına sunmaktadır.

Birbirinden farklı zil seslerinin beklemiş olduğu bu oyunda farklı hamleler ile rakiplerinizin puanını geçmeniz gerekmektedir ki gerçekten iyi bir rekabet sizleri beklemektedir. Hileli olarak paylaşmış olduğumuz color rings puzzle oyununu aşağıda bulunan linklere tıklayarak android işletim sistemli telefon ve tablet cihazlarınıza hızlıca indirebilir ve derhal reklamsız olarak oynayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Color Rings Puzzle
  • Boyutu: 27 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 

Color Rings Puzzle Hileli APK - Drive

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir