Clash Royale APK v3.2.4 – Elmas ve Altın Hileli

Clash Royale APK v3.2.4 – Elmas ve Altın Hileli

Clash Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Clash Royale Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını harika oyunlar ile kendini zamanla tüm dünyaya tanıtmış olan Supercell’in üstlenmiş olduğu bu oyunda stratejinizi ve taktiklerinizi en iyi şekilde kullanarak harika bir aksiyona dahil oluyorsunuz. Oyunda birbirinden farklı kartlar bulunmaktadır ve bu kartların her birinde farklı kahramanlar bulunmaktadır ki bunların hepsinin birer ayrı yeteneği ve gücü bulunmaktadır. Kartlarınız oyuna ilk başladığınızda az olsa bile ileride kendinizi geliştirdiğinizde çok daha iyi ve fazla kartlara sahip olacaksınızdır.

Oyun bir arena üzerinde gerçekleşmektedir ve sizler ile rakibiniz seçmiş olduğunuz bazı kartları oyunda sürükleyerek arena üzerinde rakibinizin kulelerini almak için atmalısınız. Oyunda ki kahramanlar sıradan, destansı ve efsane olmak üzere üç ayrı bölüme ayrılmış durumdadır ki en önemlisi efsane kartların olduğunu söyleyebilirim. Klanlara katıldığınız taktirde klanda bulunan herkesten istediğiniz bir kartı isteyebilir ve bu sayede çok daha ileri seviyelere yükseltme şansınız bulunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca clash royale hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Clash Royale
  • Boyutu: 103 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Clash Royale Hileli APK İndir - Drive

Clash Royale Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *