Clash of Clans APK v13.180.16 – Altın ve Elmas Hileli

Clash of Clans APK v13.180.16 – Altın ve Elmas Hileli

Clash of Clans Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Clash of Clans Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından bir tanesidir.

Supercell stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun android dünyasının en çok indirilen strateji oyunlarının başında gelmektedir. Adını hemen hemen dünyaya duyurmuş olan supercell, harika oyunları ile insanların gönlünü fethetmeye devam etmektedir. Mazisi uzun yıllara dayanan bu oyunda sıfırdan bir köy kurarak harika bir macera ve aksiyon serüvenine dahil oluyorsunuz. Kurmuş olduğunuz köyde birbirinden farklı binalar ve silah aletleri kurmanız gerekmektedir ki aynı şekilde sağlamlığının iyi olması düşmanlarınızın saldırısına yönelik çok daha iyi olacaktır. Stratejinizi kullanarak hem kendi köyünüzün saldırılara karşı düzenlemeniz gerekmektedir hem de karşı rakibe saldırı yaparken kullanmanız gerekmektedir.

Grafik olarak çok iyi bir kalite performansı sunulan bu oyunda klan kurarak arkadaşlarınız ile çok daha güçlü bir ittifak kurabilirsiniz. Dünya genelinde 500 binden fazla indirilme sayısına ulaşılan bu seride çeşitli toplar, silahlar ve bomba düzenekleri ile köyünüzü en iyi şekilde düzenlemeyi unutmayın. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca clash of clans hile apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Clash of Clans
  • Boyutu: 138 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Clash of Clans Hileli APK İndir - Drive

Clash of Clans Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *