Kategoriler
Oyun İndir

City Island 5 APK – Para Hileli

City Island 5 Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika şehir yönetme oyunlarından bir tanesidir.

Sparkling Society stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir kasabanın belediye başkanı oluyorsunuz ve orayı zaman içerisinde geliştirerek bir metropole dönüştürmeniz gerekmektedir. Hedefiniz mutlu bir halk ve gün geçtikçe gelişen bir şehir olması gerekmektedir. Yeni seride bir çok özellik ve durumların olduğundan da bahsetmeliyim ki birçok ödül ve hazineler de sizleri beklemektedir. Çevrimdışı da oynanabilme özelliği sunulan bu oyunda bütün şehrin ihtiyaçları ve gereksinimlerini karşılayacak bir otorite kazanmanız sizin bu görevde ki en büyük gerekliliklerinizden bir tanesidir.

Grafik olarak da gayet iyi bir performans sunan bu oyunda oynanış tarzı olarak gayet iyi bir biçim bulunmaktadır. Arkadaşlarınızın veya oyun içerisinde tanıştığınız kişilerin şehirlerini ziyaret ederek gezebilir ve ayrıca onların indirimli fiyatlarından malzeme alırken yararlanabilirsiniz. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca city island 5 hileli apk oyununu indirebilir ve derhal bu oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: City İsland 5
  • Boyutu: 78 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


City İsland 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir