Cargo Transport Simulator APK v1.15.1 – Para Hileli

Cargo Transport Simulator APK v1.15.1 – Para Hileli

Cargo Transport Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Cargo Transport Simulator Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

SkisoSoft stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin sevilen tır sürme oyunlarından birisidir. Özellikle bilgisayar platformlarında popülerliğini korumayı başarabilen tır sürme simülasyonları artık mobil telefon ve tabletlerimizde de popülerliğini korumaktadır. Oyunda amacınız sizlere verilen işleri tırlarınız veya kamyonlarınız ile taşıyarak hedefe ulaştırabilmenizdir. Özellikle boyutu ile dikkat çeken bu simülasyon sizlere özelleştirilebilir diğer seçenekleri ile de harika bir tır sürme deneyimi sunmaktadır.

Genel olarak açık bir dünya oyunu diyebileceğimiz bu seride satın alarak kullanabileceğiniz birbirinden farklı tır seçenekleri bulunmaktadır. Hemen sizlerde aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca cargo transport simulator hileli apk dosyasını indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Temple
  • Boyutu: 49 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Cargo Transport Simulator Hileli APK İndir - Mediafire

Cargo Transport Simulator Hileli APK İndir - Cloud

Cargo Transport Simulator Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *