Car Parking Multiplayer APK v4.6.6 – Para Hileli

Car Parking Multiplayer APK v4.6.6 – Para Hileli

Car Parking Multiplayer Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

Car Parking Multiplayer Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika araba park oyunlarından bir tanesidir.

Google Play’de olzhass tarafından geliştirilmiş olan bu harika park oyununda tüm farklı görevler ve araçlar sizleri beklemektedir. Oyunun amacı sizlere bir araç veriliyor ve bu araçları istenilen hedefe getirmenizdir ki bu sayede oyunda ki paranızı ve seviyenizi kolayca arttırabilirsiniz. Oyunu fizik açısından yorumlarsak gayet iyi bir yapıya sahip olduğunu ve araçların çok iyi bir şekilde fiziksel olarak hareketler ettiğini söylemeliyim.

Oyun içerisinde 50 farklı araç bulunmaktadır sadece araba ile kalmayıp tır, kamyon gibi çeşitlerde bulunmaktadır. Grafik olarak çok iyi bir performans sunan bu oyunda serbest sürüş ve yarış modu da bulunmaktadır ki özellikle yarış modunda diğer online oyuncu veya arkadaşlarınız ile birlikte arabalarınızı kapıştırabilirsiniz. Sizlerde aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca car parking multiplayer hileli apk oyununu derhal cihazlarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Car Parking Multiplayer
  • Boyutu: 242 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Car Parking Multiplayer Hileli APK - Mediafire

Car Parking Multiplayer Hileli APK - Cloud

Car Parking Multiplayer Hileli APK - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *