Kategoriler
Oyun İndir

Candy Crush Soda Saga APK v1.174.4 – Mega Hileli

Candy Crush Soda Saga Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika şeker patlatma oyunlarından bir tanesidir.

Geliştirici King olan bu oyun serisi dünyanın her tarafından hemen hemen oyuncusu olan harika bir klasik tarzı oyundur. Oyunda genel olarak amacınız aynı renkte olan şekerleri yan yana getirmeye çalıştırarak onları patlatmaktır ve aynı şekilde para kazanarak da daha yeni ipuçları alabilirsiniz. Zorlandığınız zamanlar için sizlere verilen veya satın aldığınız yardımcı öğeleri kullanarak da bölümleri geçmede kolaylık sağlayabilirsiniz. Oyunun genel olarak oynanış tarzı basit olmakla birlikte çok eğlenceli bir yapıya sahip olduğunu da söylemeliyim.

Grafik olarak klasik ve basit bir oyun olduğu için beklediğinizden çok daha iyi bir performans sizleri karşılamaktadır. Sizlerde aşağıda paylaşmış olduğum linklere tıklayarak kolayca candy crush soda saga hileli apk oyununu derhal cihazlarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Candy Crush Soda Saga
  • Boyutu: 74 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Sınırsız can ve Tüm bölümleriniz açık

 


 

Candy Crush Soda Hileli APK - Mediafire

Candy Crush Soda Hileli APK - Drive

Candy Crush Soda Hileli APK - YandexDisk

Candy Crush Soda Hileli APK - Dosya.tc

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir