Candy Crush Friends Saga APK v1.37.4 – Para Hileli

Candy Crush Friends Saga APK v1.37.4 – Para Hileli

Candy Crush Friends Saga oyunu markette yıllarıdır indirilen ve popülerliğini sürekli korumayı başarabilmiş bir...

Candy Crush Friends Saga oyunu markette yıllarıdır indirilen ve popülerliğini sürekli korumayı başarabilmiş bir oyun serisidir. Eşleştirme tarzı oyunları sevenlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm bu oyunda sizleri harika vakitler beklemektedir.

Yapımcılığını King stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun marketin sevilen en iyi klasik oyunlarından birisidir. Uzun yıllarıdır farklı versiyonları ile bizleri karşılamış olan candy crush serisi bu sefer bizleri friends saga ile karşılamaktadır. Oyunda amacınız aynı renk olan 3 tane şekeri yan yana getirerek onları patlatmaktır ve bu sayede bu şekilde ilerleyerek çok daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Seviye olarak ilerleyeceğiniz bu seride farklı eşleştirme kombinasyonları da sizleri beklemektedir.

Oyun grafik açısında bir klasik oyun için gayet iyi bir kalite performansı sunmaktadır ve ayrıca optimizasyon olarak da iyi bir kullanım sağlamaktadır. Hemen aşağıda eklemiş olduğumuz candy crush friends saga hileli apk oyununu cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Candy Crush Friends Saga
  • Boyutu: 101 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

 

Candy Crush Friends Saga Hileli APK - Mediafire

Candy Crush Friends Saga Hileli APK - Drive

Candy Crush Friends Saga Hileli APK - Dosya.tc

Candy Crush Friends Saga Hileli APK - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *