Burger APK v1.0.20 – Para Hileli

Burger APK v1.0.20 – Para Hileli

Burger Hileli Apk oyunu android işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz restoran işletme...

Burger Hileli Apk oyunu android işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz restoran işletme oyunlarından bir tanesidir. İşletme sahibi kariyerine dahil olmak isteyenler ve deneyim kazanmak isteyenler mutlaka bu oyunu denemelidir.

Magma Mobile stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin sevilen ve beğeni kazanmış klasik oyunlarından bir tanesidir. Oyunda bir burger dükkanına sahipsiniz ve amacınız gelen müşterilerin istekleri doğrultusunda olan hamburgerleri yaparak en iyi şekilde sunabilmektir. Oyunda hamburger yapmak sadece ekmek ile kalmayıp et, marul, maydanoz ve daha birçok malzeme ile sizlerin yapılmasını beklemektedir.

Oyunda ne kadar çok hızlı hamburgerleri müşterilerinize hazırlarsanız o kadar iyi para kazanabilirsiniz ki zamana karşı olan modu deneyerek çok daha iyi kendinizi geliştirebilirsiniz. Sizlerde hemen aşağıda eklemiş olduğumuz apk indir butonlarına tıklayarak kolayca burger hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Burger
  • Boyutu: 10 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Burger Hileli APK İndir - Mediafire

Burger Hileli APK İndir - Drive

Burger Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *