Brainzzz APK v3.1.1 – Para Hileli

Brainzzz APK v3.1.1 – Para Hileli

Brainzzz oyunu android market üzerinde bulup telefon ve tabletlerinizde kolayca oynayabileceğiniz harika bulmaca türündeki...

Brainzzz oyunu android market üzerinde bulup telefon ve tabletlerinizde kolayca oynayabileceğiniz harika bulmaca türündeki oyunlardan bir tanesidir. Geliştiriciliğini wawagame  stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda labirent türünde, sudoku yapboz gibi birçok mini oyun türü ile hem seviyeleri geçmeye çalışacaksınız hem de zekanızı bu seviyede geliştirmiş olacaksınızdır. Markette gayet olumlu ve eğlenceli yorumlar aldığı için sizlere özel olarak hileli bir şekilde paylaşmak istedim.

Grafik açısından basit ve mini bir türde hazırlandığı için gayet iyi bir performansın beklediği bu oyunda ayrıca optimizasyon gibi sorunlar olmadığı için hemen hemen her cihazda kolayca oynayabilirsiniz. Sizlere özel olarak hileli paylaştığımız bu oyunu aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca brainzzz hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Brainzzz
  • Boyutu: 42 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Brainzzz Hileli APK İndir - Mediafire

Brainzzz Hileli APK İndir - Drive

Brainzzz Hileli APK İndir - Dosya.tc

Brainzzz Hileli APK İndir - Box

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *