Kategoriler
Oyun İndir

Box Simulator for Brawl Stars APK v8.1 – Para Hileli

Box Simulator for Brawl Stars Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Android Helper Games stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda karşımıza bir kutu açma simülasyonu çıkmaktadır ve bu sefer biraz daha farklı bir olay içermektedir. Hemen hemen çoğumuzun bilmiş olduğu bir oyun olan Brawl Stars oyunu ile bağlantılı bir kutu açılış oyunu olan bu seride oyunda çıkmayan karakterleri ve diğer şeyleri çıkarmaya çalışıyorsunuz. Gayet eğlenceli bir yapıya sahip olan box simulator for brawl stars oyununda açtığınız kutular sayesinde komple set toplayabilir ve daha da ilerleyerek üst seviyelere çıkabilirsiniz.

Diğer online oyuncular ve arkadaşlarınız ile skorlarınızı paylaşmanıza olanak sağlayan oyunda grafik olarak gayet iyi bir kalitenin de sizleri beklediğini söylemeliyim. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde box simulator for brawl stars hileli apk oyununu derhal cihazlarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

 

  • Oyun Adı: Box Simulator for Brawl Stars
  • Boyutu: 58 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Box Simulator for Brawl Stars Hileli APK - DRİVE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir