En İyi Hayatta Kalma Oyunları | Android

Android platformunda son zamanlarda popüler bir oyun kategorisi haline gelen Hayatta Kalma Oyunları gün geçtikçe daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmaktadır ve bu durum oyun yapımcılarını da harekete geçirmektedir.

Android için oyun mağazası olan Google Play Store’da bir hayli battle royale hakkında oyun geliştirilmekte fakat bir çoğu diğer oyunlardan kalitesiz ve oynaması zevksiz olduğu için oyuncular pişmanlık yaşamaktadır. Sizler için en iyi 4 hayatta kalma oyununu derledik ve aşağıda ki listeler halinde sizler ile paylaşmaktayız.

 

PUBG MOBİLE 

Hayatta kalma kavramının mobil ve pc platformlarında başa gelen isimlerinden birisi olan Tencent Games, piyasaya Pubg Mobile oyununu ilk sürdüğünden bu güne kadar geçen süreçte çok iyi işler başarmış durumda ve birçok platformda da liderliğini koruyabilmektedir.

Markette 100 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan pubg mobile dünyanın her yerinden insanlar tarafından oynanmaktadır ki gerçekten kısa bir süreç içerisinde çok büyük bir kitleye ulaşmayı başarabilmiştir. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda farklı maç modları bulunmaktadır ki bunlardan bazıları Eğlence modu, Basit Mod, Hayatta Kalma ve daha bir çok mod sizleri beklemektedir.

 

 

FORTNİTE 

Epic Games stüdyosu tarafından ilk olarak masaüstü sürümlerinde oyuncuları karşılamış olan fortnite mobil platform için oyuncuları gerçekten uzun bir süre mağdur bıraktı. Belli bir uzun aradan sonra mobil platformda yer alan fortine hayatta kalma oyunların popüler listesine girebilmeyi başardığını sizlere söylemeliyim.

Diğer hayatta kalma oyunlarından biraz daha farklı bir atmosfer havası barındıran bu oyunun hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştiğini söylemeliyim ki oynadığınız da sizlerde göreceksinizdir. Üç farklı oyun modu bulunan hayatta kalma serüveni oyununda grafik olarak gayet iyi bir performans sizleri beklemektedir. Özellikle ilk çıktığı zamanlarda Twitch platformunda çok rağbet görmüştü ve halen de yayıncıların bir çoğu bu oyuna yayınlarda yer vermektedir.

 

 

Call of Duty®: Mobile

Oyuncular genel de pc ortamında ki ilk oynadıkları oyunları ve aynı şekilde eskilerin efsanesi serileri asla unutmazlar ve call of duty serüveni de bizleri masaüstü bilgisayarlarımızda karşılamıştı. Herkesin hemen hemen bilmiş olduğu call of duty uzun zamandır mobil platformda beklenmekteydi ve sonunda oyuncularına kavuşarak büyük bir hasret giderdi diyebiliriz.

Harika bir oyun yapısına ve grafiklere sahip olan bu oyunda Battle Royale ve Hızlı ölüm maçları bizleri karşılamaktadır. Oyun modlarında çok eğlenceli vakitler sizleri beklediğini söylemeliyim ki silahların yapıları, skin vs. gerçekten çok iyi hazırlanmış ve siz oyunculara sunulmaktadır.

 

 

Battlelands Royale

Yapımcılığını Futureplay stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun ise aksiyon kategorisinde bizleri hayatta kalma oyunu olarak karşılamaktadır. Bu oyunu listeye eklememin sebebi ise aslında oyunun boyutuna göre harika bir grafik çalışmasının olduğu ve ayrıca oyunun akıcı bir yapıya sahip olarak sizi sıkmadan oyuna bağlamasıdır.

Hayatta kalmak için savaşacağınız battlelands royale oyununda tüm aksiyon ve maceralar siz oyun severleri beklemektedir. Birbirinden farklı karakterler ve özelleştirme imkanları ise oyunu yine aynı şekilde ayırıcı bir özellik yapmaktadır. Her geçen gün güncellemeler ile kendini geliştiren bu oyunda yine diğer oyunlarda olduğu gibi sizleri farklı oyun modları beklemektedir.

 

 

Bu listemizde apkkusagi.com ziyaretçilerine özel olarak Battle Royale (Hayatta Kalma) oyunlarının ufak bir listesini hazırlamak istedim. Sizlerde  denemek istediğiniz bir oyun olursa google play store üzerinden veya sitemizde arama yaparak oyunu indirebilir, aşağıya yorum kısmına ise kendi tavsiyelerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Bilgimsel Blog

    PUBG her telefonda var sanırım fortnite oyunu oynayan pek yok. Ben şu Battlelands Royale oyununu merak ettim. Teşekkürler