Android En İyi Uygulamalar 2020

Android En İyi Uygulamalar 2020

Android işletim sistemi, çok fazla uygulama seçeneğine yer veren bir işletim sistemidir. Sunmuş oluğu bu seçenekler arasında da hemen hemen her konuyla alakalı son derece popüler olan uygulamalara android işletim sistemi sayesinde ulaşabilirsiniz.

 

En İyi Android Depolama Uygulaması: Box

Android’in oldukça başarılı olan cloud bulut depolama uygulaması Box ile dosyalarınızı elinizin altında saklayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde yüzden fazla dosya türünü de yükleyebilirsiniz ve arzu ettiğiniz zaman da dosyanızı paylaşabilirsiniz. Bunu yanında dosyalara çevrimdışı olarak da ulaşabilirsiniz.

 

Android En İyi Müzik Uygulaması: Audiomack

Android sisteminin en iyi müzik uygulaması olan Audimack ile tüm şarkıları, mixtapeleri ücretsiz bir şekilde dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde müzik indirmeye izin veren bu uygulama, 4 milyon şarkıyı telefonunuza indirmenize izin veriyor. Audiomack ile arzu ettiğiniz çalma listenizi oluşturabilir ve kendi remixlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu uygulamayı reklamsız kullanmak için de premium üyeliğine sahip olmanız gerekiyor.

 

En İyi Haber Takip Uygulaması: Flipboard

Flipboard uygulamasıyla android cihazınızda tüm haber sitelerini yakından takip edebilirsiniz ve ana sayfada en fazla ilgi duyduğunuz alanlara da ulaşabilirsiniz. Uygulamanın ön planda tuttuğu dergilere ve özel haberlere de buradan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamada profil oluşturabilir, ilgi duyduğunuz haberleri kaydedebilirsiniz. Ayrıca aynı ilgi alanı sahip kişilerle de iletişime geçebilirsiniz.

 

En İyi Podcast Uygulaması: Castbox

Castbox uygulaması ile 95 milyondan fazla radyo kanallarını, ses kaydını ve sesli kitapları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Birçok farklı dilde podcastlerinizi de dinleyip favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca yeni dil öğrenmede kullanacağınız podcastlerle de öğreneceğiniz dili geliştirebilirsiniz.

 

En İyi Not Alma Uygulaması: Google Keep

Android işletim sistemi için kullanılan bir not olma uygulaması olan bu uygulama son derece kolay ve kullanışlı bir uygulamadır. Google Keep uygulaması ile yolda yürürken ya da herhangi bir ortamda aklınıza bir fikir geldiğinde sesli not aldığınızda Google Keep o notu sizin adınıza yazıya çevirir. Ayrıca fikirlerinizi bu uygulama sayesinde ailenizle ve arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Diğer yandan notlarınıza etiketler de ekleyebilir ve kalemle de el yazısı notları alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu notlarınızın içine de doküman ya da fotoğraf ekleyebilirsiniz.

 

En İyi VPN Uygulaması: Touch VPN Proxy

Android işletim sistemine ait olan Touch VPN uygulaması bant genişliği sınırı olmadığında da kullanabileceğiniz bir VPN uygulamasıdır. Bu uygulamayı ücretsiz ve en hızlı biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca Touch VPN uygulaması, IP değiştirmek ve yasaklı sitelere girmek için en fazla tercih edilen bir uygulamadır.

 

Android Özelleştirme Uygulamaları: SwiftKey

SwiftKey, en iyi araçlara ve özelleştirme seçeneklerine sahip olan 3. parti klavye uygulamasıdır. SwiftKey’in en önemli görülen özelliği ise kelimeleri önceden tahmin edip bu kelimeleri kullanıcılara önermesidir. Milyonlarca kişi tarafından indirilip kullanılan bu klavye uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *