Big Farm APK v4.24.16881 – Para Hileli

Big Farm APK v4.24.16881 – Para Hileli

Big Farm hileli apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Big Farm hileli apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel klasik tarla yönetme oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Goodgame stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyun android dünyasının son günlerde öne çıkarılan popüler tarla yönetme oyunlarından bir tanesidir. Klasik kategoride yer alan bu oyunda amacınız sizin sahip olduğunuz küçük bir tarla ile başlayarak daha büyük bir yer haline getirmektir. Oyunda ne kadar çok büyüyebilirseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz ki zamanla bir çok özellik ve seçenek açıldığında para kazanmak için çok daha fazla alternatif kaynağınız olacaktır.  Bir sürü meyve, sebze ve tarım ürünlerini dikerek hasılat edebileceğiniz bu seride bunların yanında besleyerek verim alabileceğiniz havanlarda sizleri beklemektedir.

Oyun grafik olarak gayet net ve canlı bir görüntü performansı sunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca big farm hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu harika çiftlik yönetme oyununa dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Big Farm
  • Boyutu: 56 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Big Farm Hileli APK İndir - Mediafire

Big Farm Hileli APK İndir - Cloud

Big Farm Hileli APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *