Best Trucker 2 APK v2.5 – Para Hileli

Best Trucker 2 APK v2.5 – Para Hileli

Best Trucker 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Best Trucker 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

POLOSKUN stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin yeni ve sevilen oyunlarından bir tanesidir. Simülasyon kategorisinde bizleri karşılamış olan bu oyunda sahip olduğunuz kamyon, tır ve traktör gibi benzer araçlar ile kargoları belirlenen hedefe doğru taşımanız gerekmektedir. Yollar yeri geldiğinde sizlere engel olabiliyor fakat usta şöförlüğünüzü konuşturduğunuz için fazla zorlanacağınızı sanmıyorum bu konuda. Oyunu oynadıkça beceri ve deneyim kazanabileceğinizi belirtiyorlar ki aynı zamanda paranız biriktikçe araçlarınızı çok daha iyi hale getirebilirsiniz.

Grafik olarak orta seviye bir kalite sunulan bu seride gayet basit bir şekilde kullanım şekli bulunmaktadır. Sizlerde hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca best trucker 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Best Trucker 2
  • Boyutu: 23 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Best Trucker 2 Hileli APK İndir - Drive

Best Trucker 2 Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *