Kategoriler
Programlar

AZ Screen Recorder PRO APK – Güncel Sürüm

AZ Screen Recorder PRO Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve  tabletlerinizde ücretsiz full sürüm pro olarak kullanabileceğiniz root izni gerektirmeyen harika bir ekran video kayıt uygulamasıdır.

Az Screen Recorder stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu harika ekran video kayıt yazılımı uygulaması birçok youtuber ve yayıncının kullanmış olduğu uygulamalardan birisidir. Uygulama ile telefon veya tabletlerinizde oyun oynarken, cihazınızda herhangi bir şey yaparken kolayca ekran videosunu alabilir ve telefonunuzun galerisine kolaylıkla kaydedebilirsiniz. 60 FPS kayıt kalitesine kadar seçenek sunan bu uygulamada sadece video kayıt ile kalmayıp dilerseniz ekran görüntüsünü resim dosyası olarak da alabilirsiniz.

Ekran kayıt boyutundan bit-rate ayarlarına kadar özelleştirebileceğiniz az screen recorder uygulaması marketin en popüler kayıt uygulamalarından bir tanesidir. 50 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmayı başaran az screen recorder pro apk uygulamasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde kolayca indirebilir ve derhal cihazınızı kayıt almaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: AZ Screen Recorder PRO
  • Boyutu: 20 MB
  • İşletim Sistemi: Android

AZ Screen Recorder PRO APK Android 5.0+

AZ Screen Recorder PRO APK [MOD] Android 5.0+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir