Avee Music Player Pro APK v1.2.83 – Güncel Sürüm

Avee Music Player Pro APK v1.2.83 – Güncel Sürüm

Avee Music Player Pro Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden...

Avee Music Player Pro Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel müzik uygulamalarından bir tanesidir.

Daaw Aww stüdyosu tarafından geliştirilen bu uygulama android dünyasının sevilen ve beğeni kazanmış müzik player uygulamalarından birisidir. Android telefon veya tabletlerinizin klasik müzik dinleme araçlarından sıkıldıysanız ve yenilik arıyorsanız bu uygulamanın tam sizlere göre olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak cihazlarımız ile gelen müzik dinleme uygulamaları farklı özelliklere ve kişileştirilebilir ayarlara sahip değillerdir fakat avee music player uygulaması özelleştirildiği için beğeni kazanmaktadır.

Uygulamanın rengi, çalan müziklerin kapak resimleri, boyutları, ekolayzer ayarı gibi değiştirebileceğiniz bir sürü ayar siz müzik severleri beklemektedir. Hemen sizlerde aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca avee music player pro apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: Avee Music Player Pro
  • Boyutu: 5 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Avee Music Player Pro APK İndir - Mediafire

Avee Music Player Pro APK İndir - Drive

Avee Music Player Pro APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *