Avakin Life APK v1.042.00 – Mega Hileli Mod

Avakin Life APK v1.042.00 – Mega Hileli Mod

Avakin Life Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak...

Avakin Life Apk, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz android dünyasının sevilen simülasyonlarından bir tanesidir.

Lockwood Publishing Ltd tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda bir rol yapma dünyasına girerek gerçek hayat simülasyonuna dahil oluyorsunuz. Sanal bir dünyada farklı karakterleri yöneterek hayatınızı sürdüreceğiniz bu oyunda ilk olarak karakterinizi seçerek onu kendi zevklerinize ve isteklerinize göre düzenliyorsunuz. Bunların yanında karakterinizin yaşaması için bir ev satın almanız gerekmektedir ki ilk başta ufak bir ev ile başlasanız da ilerde para kazandıkça bu durum değişecektir.

Sanal bir serüvene adım atacağınız bu oyunda konuklarınızı evinizde hazırladığınız partiye davet ederek hem arkadaşlık ilişkinizi yükseltebilir hem de oyunda ki seviyenizi daha iyi yerlere getirebilirsiniz. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak sizlerde avakin life hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Avakin Life
  • Boyutu: 125 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Mod: İstediğiniz her şeyi paranız olmasa dahi alabilirsiniz ve Tüm Kilitler Açık

 


 

Avakin Life Hileli APK İndir - Drive

Avakin Life Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *