App Cloner Premium APK v2.3.3 – Full Sürüm

App Cloner Premium APK v2.3.3 – Full Sürüm

App Cloner Premium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

App Cloner Premium Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel yardımcı araçlardan bir tanesidir.

App Listo stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama ile telefonunuzda bulunan bir çok uygulamayı bir tıkla çoğaltabileceksiniz. Uygulama son zamanlarda sosyal medya üzerinde popüler bir erişim sağlamakta diyebilirim ki gerçekten android dünyasında birçok kişinin çok işine yarayacaktır. Uygulamanın amacını telefon veya tabletlerinizde bulunan oyun ve uygulamaları klonlamak yani bir tane daha oluşturabilmektir. Klon yaptığınızda bir telefon üzerinden birden farklı sosyal medya hesaplarınıza girebilir, oyun hesaplarınızı oluşturabilirsiniz.

Birçok kişinin aramış olduğu bu uygulamayı sizlere premium olarak paylaşmaktayız. Sizlerde bu klon uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak isterseniz app cloner premium apk dosyasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca indirebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: App Cloner Premium
  • Boyutu: 30 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

App Cloner Premium APK İndir - Drive

App Cloner Premium APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *