Angry Birds 2 APK v2.40.4 – Mega Hileli

Angry Birds 2 APK v2.40.4 – Mega Hileli

Angry Birds 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Angry Birds 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel klasik tarzında ki oyunlarından bir tanesidir.

Rovio Entertainment Corporation stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin en popüler oyunlarından birisidir. Oyunda kontrolünü sağlamış olduğunuz kuşları karşınızdaki hedeflere doğru nişan alarak o yapıyı yıkacak şekilde fırlatmanız gerekmektedir. Uzun yıllar önce büyük bir ses getiren kızgın kuşlar serisi günümüzde de rağbet görerek indirme olayında popülerliğini korumaktadır. Oynanış olarak çok basit bir yöntemi bulunan bu oyunda kolay bir mekanizma dahilinde fırlatmalar gerçekleşmektedir ve oyunda onlarca farklı kuş çesitlerinin olduğunu da söylemeliyim.

Grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunan bu oyunda hedef olarak değerli yumurtaları kurtararak daha iyi yerlere gelebilmektir. Aşağıda eklemiş olduğumuz linklere tıklayarak cihazlarınıza kolayca angry birds 2 hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu harika oyuna dahil olabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Angry Birds 2
  • Boyutu: 166 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Angry Birds 2 Hileli Apk + Obb - Drive

Angry Birds 2 Hileli Apk + Obb - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *