Airport City APK v7.17.32 – Para Hileli

Airport City APK v7.17.32 – Para Hileli

Airport City Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak...

Airport City Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel simülasyon oyunlarından bir tanesidir.

Yapımcılığını Game Insight stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu oyunda harika bir uçak serüvenine dahil olarak rotanızı baştan oluşturuyorsunuz. Oyunda bir pilot olmuyorsunuz fakat hava alanı şehri kurarak şehrinizi zamanla büyütmeye çalışıyorsunuz. Şehir kurma mantığını uçaklar ile birleştirerek harika bir deneyim sunulan bu seride ilk olarak ufak bir hava alanına sahip oluyorsunuz fakat zamanla farklı şeyler getirerek çok daha büyük bir yer haline getirebilirsiniz ki bu sayede çok daha fazla para kazanma şansınız da olacaktır.

Oyunda oynanış olarak basit bir kavram bulunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda kolay olduğunu göreceksinizdir. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz linklere tıklayarak kolayca airport city hileli apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal bu simülasyon oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Airport City
  • Boyutu: 160 MB
  • İşletim Sistemi: Android
  • Hile: Paranızı harcadıkça artacaktır

 


 

Airport City Hileli APK İndir - Drive

Airport City Hileli APK İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *