Adalet Namluda 2 APK v8.5 – Full Sürüm

Adalet Namluda 2 APK v8.5 – Full Sürüm

Adalet Namluda 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

Adalet Namluda 2 Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz güzel aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Rigbak stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan bu oyun marketin sevilen Türk yapımı oyunlarından bir tanesidir. Oyunda birbirinden farklı modlar bulunmaktadır ve sizlerin amacı özel harekat askeri olarak düşmanlarınızı etkisiz hale getirerek görevlerinizi bitirebilmektir. 10 farklı haritanın sunulmuş olduğu bu oyunda Türk Silahlı Kuvvetlerinin kullanmış olduğu silahlar oyuna eklenerek sizlere sunulmaktadır. Oyun emek verilerek geliştirilmiş durumda ve harita, silahlar gibi birçok şeyi gerçek hayattan örnek alınarak oyun üzerine kurmuşlar diyebilirim.

Oyun grafik olarak gayet iyi bir kalite performansı sunmaktadır ki sizlerde indirip oynamaya başladığınızda göreceksinizdir. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak kolayca adalet namluda 2 apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal oynamaya başlayabilirsiniz.

  • Oyun Adı: Adalet Namluda 2
  • Boyutu: 557 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

Adalet Namluda 2 Apk + Obb İndir - Drive

Adalet Namluda 2 Apk + Obb İndir - Mediafire

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *