3D Parallax Background APK v1.58 – VİP Sürüm

3D Parallax Background APK v1.58 – VİP Sürüm

3D Parallax Background Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz...

3D Parallax Background Apk, android işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerinizde sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz telefon kişileştirme uygualamalarından bir tanesidir.

Geliştiriciliğini Vinwa stüdyosunun üstlenmiş olduğu bu uygulama ile telefonunuzun sıkıcı duvar kağıtlarından ve temalarından kurtularak çok daha iyi şeyler telefonunuzda kullanabileceksinizdir. İlk olarak uygulamayı incelediğimizde holografik duvar kağıtları olması gözümüze çarpmaktadır ve gerçekten yapımcı kullanıcılarına harika deneyimler sunmaktadır. 4K canlı duvar kağıtlarının bulunduğu bu seride animasyonlu ve diğer türlü duvar kağıtları da telefonlarınızda denenmek için sizleri beklemektedir.

Uygulamanın market üzerinde bulunan yorumlarını incelediğimizde birçok kişi tarafından olumlu bir şekilde onay almış durumdadır. Uygulama canlı ve animasyonlu duvar kağıtları sunmakla birlikte pil optimizasyonu sayesinde cihazınızın bataryasını çok az bir şekilde kullanarak pil kullanımını en aza indirmektedir. Hemen sizlerde aşağıda bulunan apk indir butonlarına tıklayarak kolayca 3d parallax background pro apk dosyasını cihazlarınıza indirebilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Uygulama Adı: 3D Parallax Background
  • Boyutu: 8 MB
  • İşletim Sistemi: Android

 


 

3D Parallax Background APK İndir - Mediafire

3D Parallax Background APK İndir - Drive

3D Parallax Background APK İndir - Dosya.tc

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *